Хіти тижня. Перший пішов: Заслужений ветеран російсько-української війни зняв свою кандидатуру з президентських перегонів на користь Порошенка

Провокаторів Сергій Кривонос закликав не трактувати зняття його кандидатури як "проплачену маніпуляцію".

Сергій Кривонос. Фото: соцмережі.

Заступник командувача Сил Спеціальних Операцій Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь діючого президента України Петра Порошенка. Про своє рішення у середу, 6 березня, він повідомив на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Вважаю сьогодні в тих умовах, в яких перебуває держава, недоцільною зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України", – написав Кривонос. Причиною, за словами військового, стала війна і ймовірність відкритої агресії з боку Російської Федерації. Провокаторів Кривонос закликав не трактувати зняття його кандидатури як "проплачену маніпуляцію".

"Головним мотивом мого походу на пост президента як діючого військового, заступника командувача ССО ЗС України було те, що я не згоден з тією системою і ситуацією, що утворилася в секторі безпеки і оборони України. Я вважав за необхідне говорити про те, що всілякими способами намагалися приховати "паркетні генерали", адже впевнений, що тільки правда і єдність дозволить нашій державі перемогти", – поділився він.

"Я не маю морального права дозволити собі бути дешевим популістом і забивати людям голову порожніми обіцянками, як це роблять деякі інші кандидати. Я виважено оцінюю кожен свій крок", – додав Кривонос.

Він також розповів про робочий візит у рамках президентської кампанії в США, де обговорювалися ключові питання щодо подальших кроків з розвитку сектора безпеки і оборони країни, і запевнив, що продовжить боротьбу за успішний розвиток України.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...