Хіти тижня. Підбили? Сурков з тростиною викликав ажіотаж у мережі (фотофакт)

5 грудня в Telegram користувача "Говорит Долгов" опублікували фотографію помічника російського президента Володимира Путіна Владислава Суркова з тростиною, повідомляють Патріоти України.

"А що це із Сурковим?" – поцікавився Telegram-канал. Коли і за яких обставин було зроблено знімок – не уточнюють.

За півтори години після появи публікації фото Суркова прокоментувала головний редактор російського телеканала RT Маргарита Симоньян.

"Усе нормально із Сурковим. Бачилися з ним минулого тижня, обговорювали, зокрема, миле моєму серцю громадянство для Донбасу. Виглядав чудово. Але накульгував, так. Нічого страшного", – написала вона.

Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

п’ятниця, 2 червень 2023, 12:00

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса н...

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...