Хіти тижня. "Плюнули в душу": Кремль відреагував на непродовження Україною великого договору з Росією

Режим Путіна намагається зберегти обличчя, ображене та "братнє"

Непродление Большого договора с Россией: стала известна реакция Кремля

У Кремлі сприйняли новину про підписання президентом України Петром Порошенко закону про непродовження терміну дії українсько-російського Договору про дружбу і співробітництво як «проявление неуважения». Про це в коментарі російським ЗМІ заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, зазначають Патріоти України.

Секретар ВВП підкреслив, що росіян з українцями, «несмотря ни на что», пов'язують узи родинних та братських стосунків.

«Очевидно одно — вряд ли этот шаг можно расценивать как шаг, который в интересах украинцев», - сказав Пєсков, цинічно висловивши «сожаление» у зв'язку з прийняттям керівництвом України «столь опрометчивых решений».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 10 грудня підписав закон про непродовження дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Верховна Рада проголосувала цей закон 6 грудня. Позицію президента підтримали 277 народних депутатів.

Речник Повітряних сил попередив, що атаки Росії можуть бути щодня

четвер, 1 червень 2023, 11:45

Російські окупанти почали застосовувати під час атак по Україні рекордно багато дронів-камікадзе. Наразі ворог отримує достатньо БПЛА від Ірану, щоб зробити бомбардування щоденним. Про це розповів в ефірі інформаційного телемарафону речник командування...

Окупанти ведуть свою "гру": Гуменюк розповіла, навіщо РФ влаштовує маневри ракетоносіїв у Чорному морі

четвер, 1 червень 2023, 11:28

Російські військові кораблі, у тому числі ракетоносії, здійснюють маневри в акваторії Чорного моря. Мета таких дій окупантів – створити напругу в українському суспільстві й заплутати розвідку. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пре...