Хіти тижня. "Плюнули в душу": Кремль відреагував на непродовження Україною великого договору з Росією

Режим Путіна намагається зберегти обличчя, ображене та "братнє"

Непродление Большого договора с Россией: стала известна реакция Кремля

У Кремлі сприйняли новину про підписання президентом України Петром Порошенко закону про непродовження терміну дії українсько-російського Договору про дружбу і співробітництво як «проявление неуважения». Про це в коментарі російським ЗМІ заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, зазначають Патріоти України.

Секретар ВВП підкреслив, що росіян з українцями, «несмотря ни на что», пов'язують узи родинних та братських стосунків.

«Очевидно одно — вряд ли этот шаг можно расценивать как шаг, который в интересах украинцев», - сказав Пєсков, цинічно висловивши «сожаление» у зв'язку з прийняттям керівництвом України «столь опрометчивых решений».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 10 грудня підписав закон про непродовження дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Верховна Рада проголосувала цей закон 6 грудня. Позицію президента підтримали 277 народних депутатів.

"Німеччина могла б зробити більше": Мерц звинуватив Шольца у сприянні затягуванню війни в Україні

субота, 13 серпень 2022, 21:31

олова німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Фрідріх Мерц звинуватив уряд Олафа Шольца у недостатній військовій допомозі Україні. Він переконаний, що саме цей чинник затягує війну й призводить до численних жертв щодня. Про це Мерц, який...

Намагався потрапити на фронт: Затримано колишнього ватажка терористів "ДНР" Ігоря Гіркіна

субота, 13 серпень 2022, 21:26

Російські джерела повідомляють, що Ігор Гіркін (aka Стрєлков) намагався потрапити до орків на фронт, але був затриманий рашистами в Криму, передають Патріоти України. Гіркін відомий, як прихильник російської «спецоперації», проте критик дій Кремля та в...