Хіти тижня. ​"Почему Вы не приехали к солдатам?… Сколько Вы передали денег для армии": Юлія Тимошенко втрапила у Слов'янську в скандал з учасником АТО 95-ї та 81-ї бригади (відео)

Виборча компанія все скандальніше, все брудніше. На зустрічі з виборцями щось пішло не так. «Леді Ю» назвала чоловіка провокатором, – «Ваши СБУшние штучкі не пройдуть», - і заперечила спілкування з Коломойським.

Візит кандидата в президенти України Юлії Тимошенко на Донбас вийшов не без скандалу, зазначають Патріоти України. Юдія Володимирівна проголосила, що те, що відбулося провокація СБУ та «Прямого каналу Порошенка», а її тусовка накиналась на АТОшника

Отже. Під час спілкування Тимошенко з виборцями в центрі уваги опинився чоловік, який представився учасником АТО. Чоловік почав задавати Тимошенко незручні питання: які підрозділи на передовій вона відвідувала кому з військових допомагала за 5 років війни.

У відповідь Тимошенко заявила, що допомагала з першого дня війни 57-й бригаді і разом зі своєю командою передавала фронту машинами все, що потрібно: одяг, їжу, техніку, реанімобілі і т.д. За словами кандидата, вона просто не піарилась (!) на цій діяльності.

Тимошенко звинуватила АТОшніка в провокації, яка буде показана на провладному каналі "Прямий". Після цього учасник АТО дав коментар на камеру і вступив у перепалку з прихильниками Тимошенко.

"Буду в першому ряду": ​Джемілєв відповів екс-прокурору Няші-Поклонській на погрозу зустріти автозаками Марш на Крим

неділя, 26 січень 2020, 10:57

Акція покликана не дати світу забути про окупацію Криму і спустити на "гальмах" процес його з полону Недоімперії Зла. Меджліс збирається провести 2 травня акцію ненасильницького опору "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності". Лідер кримських т...

Зумів "выгодно продать" переляканому Х*йлу "українську загрозу": Як Сурков приходив до влади

неділя, 26 січень 2020, 10:07

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який напередодні покинув державну службу, колись потрапив до верхівки влади завдяки подіям в Україні. Зокрема, сходженню до великої політики посприяла "Помаранчева революція", повідомляють П...