Хіти тижня. "Почнеться велика м'ясорубка": Експерт попередив Україну про серйозну небезпеку

Військовий шлях звільнення окупованих районів Донецької та Луганської областей призведе до "великої м'ясорубки".

"Росія, безсумнівно, вторгнеться, почнеться велика м'ясорубка", - сказав в інтерв'ю "Обозревателю" російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

"Це остаточно знищить будь-які надії Росії на які б то не було відносини з Європою - тут питань немає. І це означає великий військовий конфлікт, з десятками тисяч убитих, результатом якого стане остаточне відторгнення і Росії, і України від Європи, а й з усіма витікаючими наслідками для відносин Росії з Україною", - переконаний він.

"Коротше кажучи, є спосіб - надійний, простий і ефективний - перетворити частину України на Сирію", - підкреслив журналіст. Він не сумнівається в тому, що в результаті таких військових дій "ДНР" і "ЛНР" розваляться, ніхто про них і не згадає". У той же час "з'являться сто різних "борців за народне щастя", і як вже вони там будуть боротися і з ким - важко сказати".

Разом з тим Радзіховський зауважив: "Я не думаю, що в Києві хтось розглядає такі сценарії всерйоз. Це постріл собі в скроню, причому, одразу з двох рук".

Опублікував: Олег Устименко

Втеча окупантів зі Зміїного може підірвати їхній контроль над ключовими судноплавними шляхами в акваторії, - NYT

четвер, 30 червень 2022, 18:49

Російські війська після втечі з українського острова Зміїний, на якому вони влаштували плацдарм із зенітними ракетними комплексами, можуть втратити контроль над найважливішими судноплавними шляхами. Про це йдеться у матеріалі The New York Times, переда...

Столтенберг заявив, що країни НАТО не мають обмежень щодо постачання зброї Україні

четвер, 30 червень 2022, 18:42

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни Альянсу не мають обмежень щодо постачання озброєння Україні. Перед організацією стоїть головне завдання - допомогти Києву. Деталями Столтенберг поділився із журналістами за підсумками саміту Н...