Хіти тижня. Почуй, Америко, і дай гідну відповідь: "Сенатор" РФ від анексованого Криму пригрозила США втратою ряду "незаконно приєднаних" штатів

Путінські посіпаки гадають, що тішать господаря, ганьблячи єдину наддержаву світу. Що ж, хай «Моська» істерично тявкає, може дійсно роздратує «Слона» зі всіма відповідними наслідками. Вашингтон і так роздосадуваний приниженням США у Гельсінкі, далі-більше

Ольга Ковітіді, образившись за рідний Крим, хоче зменшити територію США

Корисні «ідіоти» Путіна настільки загралися у «великодержавність», що й самі повірили своєму словоблуддю про нездолану велич та потугу теперішньої Росії, зазначають Патріоти України. Як кажуть в оточенні вихованця пітерського підворіття - зовсім «страх потеряли» і безоглядно лають вже й на США, як на «Биндеровскую Хунту», Грузію, Молдову, розпорошену і пацифістську «Гейропу», ні трошечки не зважаючи на можливість жорсткого стусана від «Дядька Сема».

Так у Раді Федерації РФ вже заявляють, що анексія Криму може виявитися далеко не останнім ласим шматком, який може окупувати Росія, якщо ЄС і США і далі будуть упиратися, відмовляючись визнати очевидне, тобто, законне приєднання півострова до РФ. Про це заявила «сенатор» від Криму Ольга Ковітіді, підкресливши, що загальносвітовий порядок в небезпеці.

Прозвучало також, що Вашингтону не потрібно забувати свою історію, зокрема, що в 1845 року була анексована значна частина території Мексики. Якщо ж США сьогодні намагаються ввести практику оскарження приєднання тих чи інших територій, то нехай спочатку повернуть Мексиці такі штати, як Каліфорнія, Нью-Мексико, Арізона, Невада і Юта, дорікнула мадам Ковітіді.

Спіралі історії інколи підносять дивовижні паралелі. Попередню спробу підняти питання приналежності США Техасу та Каліфорнії робила імперська Німеччина 1917 року. І навіть не те, щоб робила, а так, тихо направила послу у Вашингтон шифровану телеграму: мовляв, якщо американці вступлять у війну на боці Антанти, то нехай дипломат Кайзера відразу поговорить з президентом Мексики на тему повернення Техасу, обіцяє зброю та гроші.

Коли це стало відомо у Вашингтоні, імперський Берлін, через ту саму «велич», котра підганяє режим Путіна до прірви, не став заперечувати свої мексиканські інтриги. Це стало останньою краплею, котра підштовхнула США вступити у війну. Для відправку в Європу було мобілізована армія в 1000 000 вояків, і у 1918 році імперія німецького кайзера разом із союзниками капітулювала, зазнала територіальних, фінансових та майнових втрат, жорстокого приниження.

Так що хай путінські посіпаки у цьому напрямку невпинно стараються, «верной дорогой идете товарищи!»

Спеціально для ПУ, Лесь Лісовик

Хіти тижня. У Вінниці охоронці московських попів напали на журналістів біля храму (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 5:00

У Вінниці журналісти приїхали до храму, щоб висвітлювати анонсоване зібрання трьох митрополитів УПЦ МП Іонафана, Варсонофія і Агапіта, проте на них напала охорона. Журналісти вже написали заяву в поліцію.

Хіти тижня. На Одещині готується "масова втеча" парафій РПЦ до ПЦУ (фото)

середа, 16 січень 2019, 0:10

На Одещині чотири храми, що належать до Московського патріархату, готуються перейти в Православну церкву України, а храми Київського патріархату вже на стадії перереєстрації у новій церкві. Напередодні Різдва сталася значуща подія для православних укра...