Хіти тижня. "Події розвиваються надто стрімко": Експерти спрогнозували плани Путіна

Якщо росіяни поглинуть Білорусь, то для Кремля відкриються величезні можливості для захоплення України.

Політолог, директор Агентства розвитку Приазов'я Костянтин Батозський стверджує, що українців можуть очікувати серйозні проблеми в 2019 році, оскільки в Росії є великі плани щодо розширення своїх кордонів, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

Якщо росіяни поглинуть Білорусь, то для Кремля відкриються величезні можливості для захоплення України. Надія залишається лише на Захід. Однак, якщо він не відреагує належним чином на дії Москви щодо Білорусі, то росіяни і далі будуть поглинати сусідні землі.

"Зараз у нас останній великий рік без масштабної війни. В принципі, події розвиваються настільки стрімко, що, можливо, у нас останній мирний Новий рік. А далі у нас є аншлюс. Нагорі Росія поглинає Білорусь повільно", – зазначив він.

Експерт Міжнародного інституту демократій Євген Дикий також вважає, що дуже серйозною проблемою для України може обернутися анексія Білорусі Росією, яка, судячи з усього, зараз здійснюється.

"Великий наступ" Герасимова вже в розпалі, але у Путіна немає нескінченного запасу військ і техніки, - Том Купер

субота, 4 лютий 2023, 21:23

Військовий аналітик Топ Купер вважає, що новий наступ окупаційної російської армії на Україну вже почався, зокрема на сході. Українські топпосадовці вже деякий час попереджають, що Росія готується до нових атак, і вони нібито можуть розпочатися до 24 л...

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...