Хіти тижня. Політичне і військове самогуство: Земан несподівано висловився про Путіна

Атака на країни Балтії стала б політичним і військовим самогубством. Про це заявив президент Чехії Мілош Земан у інтерв'ю російському телеканалу НТВ, повідомляють Патріоти України.

Земан не вірить в можливість військового конфлікту між РФ і НАТО. "Я не вірю, що може статися військова атака на балтійські країни. Це було б політичним і навіть військовим самогубством", - заявив президент Чехії.

Він вважає, що Євросоюзу бракує таких лідерів, як у Росії, Китаю чи США. "Росія, без сумніву, має сильного лідера. Китай має сильного лідера, Америка має сильного лідера. Знайдіть мені, будь ласка, сильного лідера на рівні Євросоюзу. Дивлюся ліворуч, дивлюся праворуч, дивлюся вперед, дивлюся назад - сильного лідера просто не видно", - зазначив Земан.

Він вчергове повторив, що вважає антиросійські санкції марними. "Санкції нічому не допомагають, а, навпаки, завдають шкоди з економічної і політичної точки зору не одній, а обом сторонам", - зазначив голова Чеської Республіки.

Він дав зрозуміти, що скасуванню санкцій ЄС щодо Росії могла б допомогти, наприклад, Італія або "Вишеградська четвірка". За його словами, за допомогою супутникових знімків необхідно перевірити обставини недавнього російсько-українського конфлікту в Керченській протоці.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

"Це не наша війна і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

субота, 13 серпень 2022, 18:59

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріот...