Хіти тижня. Польські прикордонники розповіли про причини, через які українці не можуть потрапити до сусідньої країни

Польські прикордонники за перше півріччя 2018 роки не пропустили на територію своєї країни майже 25 тисяч українців.

Це на 43% більше, ніж протягом аналогічного періоду 2017 року. «Рішення про відмову на в'їзд на територію Польщі в першому півріччі 2018 року одержали в цілому 24 тис. 902 громадянина України, зокрема на кордоні з Україною - 24 тис. 649 осіб», - йдеться в повідомленні польських прикордонників,передають Патріоти України.
Головна причина зупинки на кордоні - відсутність належних документів, які повинні обґрунтувати мету в'їзду та умови перебування в Польщі. Таких випадків було близько 10 тисяч. Решта 15 тисяч припадають на різного виду порушення: недотримання паспортного контролю, влаштування на роботу без дозволу, приводи в поліцію, інше.
В цілому ж, за оцінкою Міністерства праці, сім'ї та соціальної політики, в Польщі працюють 1,5 мільйона іноземців з третіх країн. Понад 430 тисяч з них застраховані і платять внески до відповідного фонду.
Опублікував: Олег Устименко

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...

Щоб утримувати наступальний темп: Окупанти підтягують резерви на двох напрямках

середа, 29 травень 2024, 22:00

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. Про це заявив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За словами Синєгубова, ворог намагається просунутися вглиб терит...