Хіти тижня. "Полум'яна куля", або Якою зброєю Путін лякає світ, - Злий Одесит (фото, відео)

Фото: ЗМІ"Президент Росії Володимир Путін звернувся до Федеральних зборів, використавши можливість для піару. Зазвичай нудні промови Путіна до Федеральних зборів на цей раз перетворилися в шоу. Бо скоро - вибори. І неважливо, що кандидат один", - пише Андрій Коваленко для depo.ua, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Путін вирішив презентувати розробку зброї, аналогів якій у світі буцімто нема. І супроводжував це все відеороликами для ефекту.

Крилата ракета з ядерним двигуном: Путін хизувався, що проведені успішні випробування нової крилатої ракети з ядерною енергетичною установкою, яка буде володіти необмеженим радіусом дії і непередбачуваною траєкторією польоту.

Балістична ракета "Сармат": міжконтинентальна ракета, вагою 200 тонн, яка майже не має обмежень по дальності польоту прийде на заміну комплексу "Воєвода". Випробування нібито почалися.

Ракетний комплекс "Кинжал": гіперзвуковий авіаційно-ракетний комплекс "Кинжал" поставлений на бойове чергування в Південному військовому окрузі. Путін хизувався, що літак-носій здатен доставити і скинути ракету, що рухається у 10 разів швидше за швидкість звуку, у задану точки за лічені хвилини.

Міжконтинентальні польоти: Саме так - міжконтинентальні польоти в щільних шарах атмосфери на гіперзвуковій швидкості анонсував Путін. І їх здатен буде здійснювати комплекс "Авангард", який йде до цілі як метеорит та полум'яний шар.

Лазери: З 2017-го року буцімто у війська почали надходити бойові лазерні комплекси, а Росія на крок попереду в порівнянні з іншими державами. Куди там США чи Китаю до них, справді.

Ракета: Є ще крилата ракета з ядерним двигуном. Проведені нібито випробування. Радіус її дії - необмежений.

Під час презентації Путін сказав слова: "Нас ніхто не слухав, послухайте тепер". Такий от передвиборчий трюк, у який можуть повірити хіба на Росії, і то не всі. Це все розповів президент країни, яка останнім часом ракету в космос запустити не здатна. Аргентинський кокс таки долетів".

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...