Хіти тижня. Помер відомий російський письменник і вчений

Відомий російський письменник і філософ Микола Лісовий помер на 73-му році життя. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів перший секретар Спілки письменників РФ Геннадій Іванов, повідомляють Патріоти України.

Причину смерті публіциста він не назвав. "Поет, філософ і історик церкви, автор багатьох телевізійних фільмів, заступник голови Імператорського православного палестинського суспільства, член Спілки письменників Росії, один з авторів "Православної енциклопедії", — розповів Іванов.

"Багато хто пам'ятає Миколу Миколайовича за чудовими пасхальними телевізійними репортажами з Єрусалиму. У другій половіне1990-х він вів на РТР щоденну передачу "Православний календар", — нагадав він.

Микола Лісовий

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...