Хіти тижня. Помер відомий російський письменник і вчений

Відомий російський письменник і філософ Микола Лісовий помер на 73-му році життя. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів перший секретар Спілки письменників РФ Геннадій Іванов, повідомляють Патріоти України.

Причину смерті публіциста він не назвав. "Поет, філософ і історик церкви, автор багатьох телевізійних фільмів, заступник голови Імператорського православного палестинського суспільства, член Спілки письменників Росії, один з авторів "Православної енциклопедії", — розповів Іванов.

"Багато хто пам'ятає Миколу Миколайовича за чудовими пасхальними телевізійними репортажами з Єрусалиму. У другій половіне1990-х він вів на РТР щоденну передачу "Православний календар", — нагадав він.

Микола Лісовий

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: