Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.

Дискусія була закритою, повідомляє глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.
«Це здається дрібною помстою за принципову позицію українців щодо зміни регламенту на догоду РФ», - сказав він.
Відомо, що відтепер з питань обрання суддів ЄСПЛ не може бути більше двох представників кожної з держав-членів. Раніше склад судів формувався за пропозиціями політичних груп. Таким чином в регламентному комітеті були присутні четверо українців - Володимир Ар'єв, Владислав Голуб, Юлія Льовочкіна і Сергій Кіраль.
«Було вирішено просто обнулити список, зараз у нас нуль місць в регламентному комітеті, і групи повинні висувати нових кандидатів», - додав нардеп.

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...