Хіти тижня. ​Попереду "катівні хунти". "Россия своих прожевывает и выплевывает в руки СБУ": Вислана з РФ львівська журналістка-зрадниця виступила з заявою

Українофобка переконана, що СБУ пустила міцні корні у владних структурах РФ. І домагається депортації «героїв руского міра» з українськими паспортами прямо в «криваві лапи біндер».

Зокрема зрадниця заявила, що СБУ плідно співпрацює з силовими структурами Росії на досить високому рівні, який може давати вказівки на депортацію таких як вона. Про це Олена Бойко розповіла телефоном журналісту PolitRussia, зазначають Патріоти України.

«Хотелось бы, чтобы и Путин, и Лавров присмотрелись к своим сотрудникам, потому что я понимаю, что это не на уровне рядовых сотрудников», - заявила Бойко.

Зрадниця називає себе тушкою по обміну.

«Це величезний удар по іміджу Росії, в першу чергу. Тому що фраза «Росія своїх не пускає», немає вона їх не кидає, вона їх просто випльовує. Прожевивает і випльовує в руки СБУ. На жаль, це буде мати дуже негативні наслідки. І хотілося б, щоб вище керівництво Росії все-таки знало про це і прийняло якісь заходи. Це далеко не перший і не останній випадок », - сказала вона.

Крім того, журналістка порадила українцям, які «ховаються» в Росії, бігти звідти.

«Это огромный удар по имиджу России, в первую очередь. Потому что фраза «Россия своих не бросает», нет она их не бросает, она их просто выплевывает. Прожевывает и выплевывает в руки СБУ. К сожалению, это будет иметь очень негативные последствия. И хотелось бы, чтобы высшее руководство России все-таки знало об этом и приняло какие-то меры. Это далеко не первый и не последний случай», - сказала Бойко.

Нагадаємо, Олену Бойко депортували з Росії до України за порушення правил перебування на території країни.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...