Хіти тижня. Порошенко зробив заяву про мобілізацію в Україні

Президент України зазначив, що поки не буде вдаватися до часткової мобілізації.

Про це Порошенко сказав у зверненні до українського народу, передають Патріоти України.

Порошенко заявив: "Не планую поки вдаватися до повної або часткової мобілізації". "Ця можливість залишається відкритою, тільки якщо Росія вдасться до подальшої ескалації", - підкреслив президент.
"Воєнний стан не означає оголошення війни", - зазначив він. Порошенко пояснив, що такий стан вводиться виключно з метою посилення оборони України на тлі зростаючої агресивності з боку Росії.
За його словами, військовий стан не означає відмови України від політико-дипломатичного врегулювання на Донбасі.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...