Хіти тижня. "Потепління" тільки після України: Помпео різко поставив на місце Лаврова

Поліпшення відносин США і Росії відбудеться тільки після того, коли Москва піде на вирішення конфлікту в Україні.

Майк Помпео

Державний секретар США Майк Помпео провів телефонну розмову з очільником російського МЗС Сергієм Лавровим, - передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Білого дому.

Як зауважив Помпео, якщо Росія сподівається на поліпшення стосунків зі Сполученими Штатами, їй доведеться вжити конкретних заходів. Зокрема, щодо ситуації в Сирії та Україні.

"Вони, Помпео і Лавров, обговорили проблеми і питання, які пов’язані з двосторонніми відносинами, а також ситуацію в Україні і в Сирії. Держсекретар Помпео підтвердив, що, хоча США прагнуть до поліпшення відносин з Росією, це відбудеться тільки якщо Росія продемонструє, що вона готова прийняти конкретні заходи для вирішення проблем, які нас турбують, включаючи втручання у внутрішні справи США", − наголошується у заяві.

Опублікував: Олег Устименко

У ГУР Міноборони порівняли Путіна з баринею, а Муму – з російською армією

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:29

Тобто Герасимов буквально втопить російську армію. Андрій Юсов зауважив, що Росія обрала техніку спалення своєї живої сили та озброєння, а для її подальшого втілення потрібна своя і, бажано, повністю залежна людина. Так представник ГУР МО пояснив призн...

Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записали в терористки РФ

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:28

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства. Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою р...