За його словами, Мінськ усвідомлює, чим закінчилося для України розміщення військової бази РФ у Криму. І щоб не втратити можливість отримати російське озброєння, Лукашенко пішов на хитрі кроки. "Спочатку РФ хотіла поставити комплекси ППО С-300 і С-400, Білорусь просила продати комплекси, але росіяни не захотіли – тільки їхні комплекси із їхніми екіпажами. Це закінчилося тим, що Мінський завод колісних тягачів перестав відвантажувати продукцію на територію РФ, а без цього "Іскандери" не їздять. Після цього РФ продала комплекси", – зазначив він.
Експерт також нагадав історію із розміщенням російської авіабази. "Білорусь говорить: давайте ви нам продасте літаки. Росіяни цього робити не хотіли, у результаті це закінчилося новими нафтовими і торговими війнами, після чого РФ вирішила продати дві ланки Су-30СКМ. Поставки повинні початися у 2019 році", – додав Тишкевич.
Експерт нагадав, що на території Білорусі є лише два військові об'єкти РФ: РЛС "Волга" майже під Барановичами, це система виявлення запуску балістичних ракет, і вузол зв'язку під містом Вілейка, належить ВМФ РФ, підтримує кодований зв'язок із підводними човнами Атлантичного океану. Однак вони не несуть прямої загрози для білорусів – там обмежене число службовців, зовнішню охорону об'єктів забезпечує білоруський спецназ.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...