Хіти тижня. "Продовжувати війну - самогубство!", або "Негры НАТО" на підході: Чергова істерія "накрила" терористів "ДНР"

В лавах сепаратистів так званої "ДНР" поширюються чутки про нову потужну американську зброю на озброєнні ЗСУ на Донбасі.

Дмитро Тимчук

Координатор групи "Інформаційний спротив" і нардеп Дмитро Тимчук написав про нові чутки, які турбують терористів "ДНР" на Донбасі, передають Патріоти України.

"Среди оккупантов "подразделений специального назначения" 1-го АК "ДНР" активно распространяются слухи, что "укропам завезли американские приборы"", — йдеться в повідомленні.

В лавах російсько-терористичних військ впевнені, що якісь "чудо-прилади" виявляють людину за 300-400 метрів вночі і вдень навіть в укриттях і складках місцевості.

"Теперь инфильтрация через "ноль" якобы то же самое, что самоубийство", - цитує бойовиків експерт "ІС".

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Там "русскій мір": Як зараз виглядає зруйнована Росією Абхазія (фото)

субота, 20 жовтень 2018, 21:00

Після військових конфліктів у 1992-1993 і 2008 роках Абхазія є невизнаною державою і легально потрапити на її територію доволі важко.

Хіти тижня. "Ко-ко-ко-нченое, или Приключения "ваты" в Киеве", - Фашик Донецький

субота, 20 жовтень 2018, 20:30

"Эта история настолько эпична, что оснований верить в принадлежность "ваты" к людям, лично у меня, все меньше и меньше", - пише у своєму блозі Фашик Донецький, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Лирическое отступление. В данном тексте не ст...