Хіти тижня. "Просто нам так зручніше": У Путіна безглуздо виправдалися перед НАТО за Кримський міст

​У Росії відреагували на декларацію "Бухарестської дев'ятки", в якій будівництво незаконного Кримського моста зв'язали зі злочинною геополітичною метою.

Кримський міст

Член Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич виправдався, що об'єкт був побудований для вирішення внутрішніх проблем, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Просто нам так зручніше — для відпочинку і туризму. І заодно підтверджуємо, що Крим є й назавжди залишиться російським", — сказав федераст Путіна.

За словами Клінцевіча, Росія збирається "відстоювати свої національні інтереси", тому що "іншого просто не дано". Депутат Держдуми Іван Тєтєрін підтримав колегу.

"Це (заява "Бухарестської дев'ятки". – ред.) – щось на кшталт агонії, щось з області фантастики. Кримський міст – "міст життя нашого з нашим Кримом", – зазначив він.

Варто відзначити, що члени "дев'ятки" також зажадали більш узгодженого і стратегічного підходу по відношенню до РФ. Вони висловили стурбованість через порушення з боку Росії договору про ракети середньої і малої дальності, а також нездатність повернутися до повного дотримання, через що ДРСМД перестав діяти.

"Бухарестська дев'ятка" – це країни східного флангу Північноатлантичного альянсу: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Чому в НАТО відмовилися зупинити повзучу анексію Росії в Чорному морі та українсько-румунський оборонний союз

субота, 18 вересень 2021, 23:36

Україна та Румунія домовляються про створення військового альянсу в Чорному морі. Відбувається це на тлі чергової відмови країн-членів НАТО створити спільний військово-морський підрозділ (умовну флотилію) для протидії агресивним діям Росії, до якої мог...

"Выборы в Госдуму - 2021 могут быть последними, Путину все тяжелее", - російський опозиціонер

субота, 18 вересень 2021, 23:29

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади. Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в еф...