Хіти тижня. "Процесс изоляции России близится к логическому концу", - російський економіст

На думку аналітика в разі продовження і посилення кризи в Росії долари у населення і банків зникнуть взагалі, а вклади путінського оточення за кордоном будуть повністю заморожені.

Степан Демура

Степан Демура прокоментував новину про те, що Центробанк зберігає 108 вантажівок готівкових доларів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Это доллары путинского окружения, всех этих роттенбергов. Вероятно скоро их будут прятать и вывозить в чемоданах в разные места», - зазначив економіст.

На думку аналітика в разі продовження і посилення кризи в Росії долари у населення і банків зникнуть взагалі, а вклади путінського оточення за кордоном будуть повністю заморожені. Таким чином в Кремлі зараз акумулюють готівку, на яку планують жити в найближчі роки.

На думку Демури, процес ізоляції Росії наближається до логічного кінця. «Будет одно большое корейское чучхе», — зазначив він.

Також Демура прокоментував вилучення грошей у олігархів в розмірі 120 мільярдів доларів, яке планується здійснити до кінця року. «Это называется «рэкет». К чему это приведет? Часть денег, наверное, пойдет во что-то, а остальная часть будет «распилена» чиновниками и бюрократами по своим «программам». Это деньги, значительная часть которых будет выведена из страны, что-то будет инвестировано в одиозные проекты вроде «моста в никуда», как на остров Русский за 4 млрд. долларов или так называемый мост в Крым, который непонятно, когда достроят. Я имею в виду, не для легкового транспорта, а когда открывают мост, вообще-то по нему и грузовики едут, а не только легковушки с автобусами. Ну черт его знает. Денег нет в стране, понимаете? Нет денег, и экономики нет».

Суд Лінча над амністованими вбивцями не за горами? "Смерть Джумаєва - цілком на совісті прогнило української судової системи. Сидів би зараз в СІЗО, відбував заслужене покарання - і був би живий", - Казанський

понеділок, 16 вересень 2019, 20:03

Якщо Банкова піддасться тиску "друзів" з Берліну та Парижу і оголосить амністію вбивцям захисників України, різанина та стрілянина обіцяє бути ще та, причому взаємна... на радість Москви. Вбивство терориста "ДНР" Романа Джумаєва демонструє те, до чого ...

Хіти тижня. Французькі ЗМІ розповіли про причини розвороту Еммануеля Макрона в бік Росії

понеділок, 16 вересень 2019, 20:00

Якщо порівняти початкову недовіру Еммануеля Макрона до Володимира Путіна, який робив ставку на Марін Ле Пен, з тією натхненною промовою, яку він виголосив перед послами в кінці серпня, то президент Франції, схоже, розвернувся на дев'яносто градусів. "С...