Хіти тижня. Пригоди Петруся Симоненка: Як голова забороненої КПУ ходив реєструватися кандидатом у президенти, і що з цього вийшло

«Вірному ленінцю» (адже Ілліч, як і Петро був агентом ворожої держави й любив тринькати чужі гроші) і зразковому прислужнику олігархічного капіталу Петру Симоненку Центрвиборчком одноголосно відмовив у реєстрації.

Член ЦВК Євген Радченко повідомив, що в нашій країні Законом «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки» заборонена комуністична ідеологія. Також лідер українських комуністів не зміг довести безперервного проживання в Україні протягом останніх 10 років, зазначають Патріоти України.

В акаунті Чесно в соціальній мережі Twitter коментатори відреагували на повідомлення про те, що комуністу дали «від воріт поворот».

«Зареєструвати цю червону контру - це все одно, що плюнути на могили жертв голодомору, геноциду українців і репресій», «Та невже», «Комуніст = фашист. За поребрик! »,« Виселити з України в Сибір на ПМЖ», - пишуть інтернет-користувачі.

Також ЦВК відмовив в реєстрації кандидатам в президенти України самовисуванцям Олександру Жамойдо, Ярославі Качанівській, Дмитру Касьяненку. Сказали тверде «ні» і голові партії «Розумна сила» Олександру Соловйову. В анкеті останнього виявили невідповідності, а в передвиборчій програмі - ознаки сепаратизму.

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявляв, що Симоненко не зможе бути кандидатом у президенти від КПУ, але може брати участь у виборах як самовисуванець. Відзначимо, на сьогодні бажаючих зайняти пост президента 28.

Шольц лише "годує обіцянками": Німеччина за дев'ять тижнів майже не поставила Україні зброї, - Welt

неділя, 29 травень 2022, 8:17

За останні дев'ять тижнів уряд Німеччини звів до мінімуму військову підтримку України. Канцлер Олаф Шольц відмовлявся постачати Україні важке озброєння на зразок танків і бронетранспортерів, посилаючись на угоди з союзниками по НАТО. Але Німеччина з кі...

Перша партія лендлізу від США вже в Європі, а "Гарпуни" допоможуть відігнати російські кораблі, - Жданов

неділя, 29 травень 2022, 8:10

Перша партія лендлізу від США вже в Європі, а "Гарпуни" допоможуть відігнати російські кораблі. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі інформаційного марафону, передають Патріоти України. Ведучий: Резніков (міністр оборони України Олексій...