Хіти тижня. Приречені терпіти поразку на морі? Якби у Заходу були політичні "яйця", то сьогодні б США привітали Україну з отриманням від своїх ВМС не двох фрегатів, а втричі більше, - журналіст

Сьгодні Україна залишилась сам на сам з пихатою та злочинною імперією, котра під «сопливу озабоченість» Заходу захоплює наші військові кораблі та проливає кров українських моряків. Адже все це можна було упередити адекватною військово-морською допомогою.

Якби в умовного Заходу були політичні «яйця» або дипломатичною мовою - політичні амбіції, то сьогодні б США привітали Україну з отриманням від ВМС США не двох фрегатів, а відразу шести», - цитують Патріоти України пропонують публікацію журналіста Антона Павлушка.

Аналітик зазначає, що ЄС сьогодні зайнятий своїми проблемами і сьогодні європейські ньюсмейкери думатимуть, яку новину не ставити - про протести у Франції або про блокування Росією Азовського моря (більше того – захоплення аордажем українських військових кораблів.-ПУ). Журналіст вважає, що західні ЗМІ дуже стримано писатимуть про цю тему, адже їх Росія знову здуру провокує, але якось відповісти західні країни бояться.

На думку Павлушка, свого часу Кримська війна (1853-56) почалася саме тому, що Захід принципово поставив амбітну відсталу країну на місце. Мовляв, ще не доросли ділити моря. Саме тому тоді в умовному Лондоні будували перше в світі метро, а у відсталих країнах - немає. Можна собі уявити, який переполох в посольстві США у Києві. Формально треба якось активно реагувати і ще тиснути на Росію, але для цього треба мати силу волі. Київ чекає їх реакцію, але чомусь її так ми і не дочекалися. Сподіватимемось урок всім піде на користь.

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...