Перебування на стадіоні в оточенні енергійних ультрас радикально вплинуло на народного обранця з нестійкою психікою після перебування на війні.

Позафракційний народний депутат, ветеран-доброволець, екс "азовець" Олега Петренко написав в мережі, що скоро буде "палити мусорів", зазначають Патріоти України.
"Привіт з Києва черкаським мусорам! Без ниття! Зліше будемо! Скоро будемо палити і цих мусорів!", - написав на своїй сторінці в Facebook Петренко. До свого посту черкащанин прикріпив фотографію у балаклаві з футбольного матчу "Динамо" - "Шахтар", зі стадіону імені Валерія Лобановського.
Нардепа з фракції БПП певно заділи за живе нещодавні зіткнення ультрас з поліцією у його рідному місті. Варто зазначити, що сам Петренко проходив службу у складі полку Національної гвардії, що входить до складу МВС. Однак ставлення до поліції, як бачимо, має складне. Емоції можуть бути різні. Однак статус недоторканого депутата вимагає розважливості.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...