Хіти тижня. "Путін глибоко образив Трампа. І американський президент тепер буде ставитися до російського колеги, як до звичайного ворога", - політолог

На думку Небоженка, Путіну вдалося продемонструвати свою психологічну перевагу перед старшим за нього Трампом, однак тепер американці почнуть інтенсивно тиснути на Росію.

Результати зустрічі президента Росії Володимира Путіна та президента США Дональда Трампа в Гельсінкі виявилися вигідними для України. Таку думку висловив 19 липня політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, передають Патріоти України.

"Трамп затаїв злість на Путіна, не на Росію. Він, як і раніше, вважає Росію гарною країною. Але тепер він утратив не просто довіру, він утратив повагу до Путіна. Він буде ставитися до нього, як до звичайного ворога. І тоді Трамп уже інша людина, ви не дивіться на вік", – розповів він.

Політолог зазначив, що поведінка президента США в переговорах з європейськими лідерами кардинально відрізнялася від його "сором'язливості" під час зустрічі з Путіним. "Справа навіть не в порівнянні Трампа і Путіна. А справа у порівнянні, як він поводився зі своїми попередніми партнерами і з ворогом. Я думаю, що Трамп не збалансував ці речі, але Путін глибоко образив Трампа. Він дав величезній кількості республіканців, і навіть більше – демократам, незалежним експертам, ЗМІ, величезну кількість аргументів проти Трампа. Тільки для того, щоб один день мати красивий вигляд у ток-шоу", – підкреслив він.

На думку Небоженка, Путіну вдалося продемонструвати свою психологічну перевагу перед старшим за нього Трампом, однак тепер американці почнуть інтенсивно тиснути на Росію. "Що вони там всередині говорили, це теж страшна помилка. Тому що розмови без свідків, це теж суто чекістські штучки. Це стилістика й алгоритм радянської дипломатії", – додав він.

Опублікував: Олег Устименко

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога – КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...