Хіти тижня. Путін образив Меркель, - ЗМІ (відео)

Букет Путіна для Меркель мав прихований зміст.

У Німеччині вважають, що Путін образив Меркель, даруючи букет на зустрічі в Сочі. Адже провідні політичні лідери повинні тиснути один одному руку, а не дарувати квіти, - пише журналіст видання Bild, передають Патріоти України.

Він проаналізував зустріч Путіна і Меркель в Сочі та порівняв її з "дипломатичної дуеллю". Журналіст вважає, що під робочим візитом був прихований "обмін ударами" і почався він з перших хвилин зустрічі у президентській резиденції. Подарований букет насправді має інше значення ніж здається спочатку.

"Виглядає як прояв ввічливості, але насправді це образа", - пише журналіст в статті.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Все знали: Резонансні дані про авіаудар по військових базах США

неділя, 19 січень 2020, 17:00

Це дозволило їм сховатися в притулках за 2,5 години до атаки. Інформації про те, як саме буде діяти Тегеран, у військових не було. До часу, коли почався перший з чотирьох ракетних залпів, більшість військовослужбовців або покинули базу, або сховалися в...

Хіти тижня. Збиття українського літака в Ірані: Як кремлівські пропаганд*ни брехали про причини і заперечували ракетну атаку (відео)

неділя, 19 січень 2020, 16:00

За кілька годин до того, як Іран змушений був зізнатися в тому, що його військові збили український літак, російська пропаганда намагалася все перекрутити. Про це на сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Пивовар, передають Патріоти України. "Все, що вам...