Хіти тижня. Путін образив Меркель, - ЗМІ (відео)

Букет Путіна для Меркель мав прихований зміст.

У Німеччині вважають, що Путін образив Меркель, даруючи букет на зустрічі в Сочі. Адже провідні політичні лідери повинні тиснути один одному руку, а не дарувати квіти, - пише журналіст видання Bild, передають Патріоти України.

Він проаналізував зустріч Путіна і Меркель в Сочі та порівняв її з "дипломатичної дуеллю". Журналіст вважає, що під робочим візитом був прихований "обмін ударами" і почався він з перших хвилин зустрічі у президентській резиденції. Подарований букет насправді має інше значення ніж здається спочатку.

"Виглядає як прояв ввічливості, але насправді це образа", - пише журналіст в статті.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.