Хіти тижня. Путін висловився про українську автокефалію

Президент РФ вважає, що головною метою створення ПЦУ є розділ народів Росії і України.

Президент країни-агресора Володимир Путін назвав створення Православної церкви України "небезпечним і безвідповідальним політиканством", яке не має нічого спільного з "духовним життям". Про це він сказав в інтерв'ю сербській газеті Вечірні новини, текст якого опублікований на сайті Кремля, передають Патріоти України.

"Повторю: ні про яке духовне життя мова тут не йде - ми маємо справу з небезпечним і безвідповідальним політиканством", - сказав Путін.

Також він вважає, що "не йдеться і про самостійність Православної церкви України". За словами Путіна, ПЦУ повністю підконтрольна Стамбулу. При цьому УПЦ МП, заявив він, "абсолютно незалежна в своїх діях".

Крім того президент РФ вважає, що головною метою створення ПЦУ є розділ народів Росії і України.

Платити путінським варварам тією ж монетою: Естонія просить Німеччину дозволити передачу Україні касетних боєприпасів

п’ятниця, 27 січень 2023, 3:42

Україна звернулась до Естонії з проханням передати касетні боєприпаси для протистояння повномасштабній російській агресії, й Таллінн просить Берлін дозволити їхній реекспорт. Про це в інтерв’ю ERR заявив естонський міністр оборони Ханно Певкур. . "Ес...

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...