Хіти тижня. Путін висловився про українську автокефалію

Президент РФ вважає, що головною метою створення ПЦУ є розділ народів Росії і України.

Президент країни-агресора Володимир Путін назвав створення Православної церкви України "небезпечним і безвідповідальним політиканством", яке не має нічого спільного з "духовним життям". Про це він сказав в інтерв'ю сербській газеті Вечірні новини, текст якого опублікований на сайті Кремля, передають Патріоти України.

"Повторю: ні про яке духовне життя мова тут не йде - ми маємо справу з небезпечним і безвідповідальним політиканством", - сказав Путін.

Також він вважає, що "не йдеться і про самостійність Православної церкви України". За словами Путіна, ПЦУ повністю підконтрольна Стамбулу. При цьому УПЦ МП, заявив він, "абсолютно незалежна в своїх діях".

Крім того президент РФ вважає, що головною метою створення ПЦУ є розділ народів Росії і України.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...