Хіти тижня. "Путін вже здав Сибір": Генерал розповів, що знищить Росію

Незважаючи на формальні дружні відносини, Китай уже давно загрожує територіальній цілісності Російської Федерації, проводячи в Сибіру політику експансії. Нещодавно до цього додалася і потенційна ядерна небезпека. Про це розповів екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, повідомляють Патріоти України.

Він уточнив, що нові ракетні комплекси з ядерним оснащенням КНР розмістила на своїх північно-східних територіях, звідки вони можуть завдати удару тільки по Росії - на більшу відстань ці ракети не розраховані.

"Загроза Китаю Росії уже існує. Раніше соціальний підхід Китаю був - не більше однієї дитини в сім'ї. Зараз перейшли до двох дітей на сім'ю. Але якщо китайці заходять на територію РФ, то Пекін ставить таким своїм громадянам завдання: створювати змішані сім'ї зі слов'янами, з жінками з цієї частини РФ", - пояснив Романенко.

За його словами, таким чином Пекін продовжує експансію - як економічну і соціальну, так і військову. А російські аналітики тим часом кажуть про те, що фактично президент РФ Володимир Путін уже здав Сибір китайцям.

"Піднімаються російські договори, які мають дуже сумнівне коріння - про те, яким чином відбиралися ці землі, і китайці це все використовують. Тому що їх багато, їм потрібна територія. А росіян мало і їхній військовий потенціал знижується, економіка не найкраща, соціальний стан важкий. Китайці це вже бачать і від первинних кроків вони дедалі потужніше проводять цю експансію у Росію", - запевнив генерал. "На мій погляд, через десять років ми можемо знову перейти до концепції двополярного світу, ось тільки замість Росії це буде Китай", - підсумував Романенко.

Джерело: Обозреватель

Мала бути ще одна жертва: Україна перехопила план Росії щодо руйнування політичної ситуації в Молдові, - Зеленський

четвер, 9 лютий 2023, 14:59

Українська розвідка перехопила російський план щодо руйнування політичної ситуації в Молдові. Ціллю якого було руйнування Москвою демократичного порядку цієї країни та захоплення влади, передають Патріоти України з посиланням на виступ президента Воло...

Війна до останнього росіянина? Пропагандистка Симоньян розхвалила смерть "за правильну справу" і заявила, що готова захищати Росію (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 14:30

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян похвалила смерть громадян РФ на війні проти України. Вона заявила, що смерть для росіян неминуча, тому краще померти "за правильну та важливу" справу, ніж від хвороби, передають Патріоти України. Про це Сим...