Хіти тижня. "Путін вже здав Сибір": Генерал розповів, що знищить Росію

Незважаючи на формальні дружні відносини, Китай уже давно загрожує територіальній цілісності Російської Федерації, проводячи в Сибіру політику експансії. Нещодавно до цього додалася і потенційна ядерна небезпека. Про це розповів екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, повідомляють Патріоти України.

Він уточнив, що нові ракетні комплекси з ядерним оснащенням КНР розмістила на своїх північно-східних територіях, звідки вони можуть завдати удару тільки по Росії - на більшу відстань ці ракети не розраховані.

"Загроза Китаю Росії уже існує. Раніше соціальний підхід Китаю був - не більше однієї дитини в сім'ї. Зараз перейшли до двох дітей на сім'ю. Але якщо китайці заходять на територію РФ, то Пекін ставить таким своїм громадянам завдання: створювати змішані сім'ї зі слов'янами, з жінками з цієї частини РФ", - пояснив Романенко.

За його словами, таким чином Пекін продовжує експансію - як економічну і соціальну, так і військову. А російські аналітики тим часом кажуть про те, що фактично президент РФ Володимир Путін уже здав Сибір китайцям.

"Піднімаються російські договори, які мають дуже сумнівне коріння - про те, яким чином відбиралися ці землі, і китайці це все використовують. Тому що їх багато, їм потрібна територія. А росіян мало і їхній військовий потенціал знижується, економіка не найкраща, соціальний стан важкий. Китайці це вже бачать і від первинних кроків вони дедалі потужніше проводять цю експансію у Росію", - запевнив генерал. "На мій погляд, через десять років ми можемо знову перейти до концепції двополярного світу, ось тільки замість Росії це буде Китай", - підсумував Романенко.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Росіяни мобілізували тисячі ботів на підтримку Зеленського, - політолог

вівторок, 10 грудень 2019, 8:00

Президент живе історією, що для нього найбільшою проблемою є не Росія, не економіка, не бідність, а Петро Порошенко. Це дуже небезпечна стратегія. Сьогодні відбулася безпрецедентна з часу першого і другого туру президентських виборів мобілізація ботів ...

Хіти тижня. Гройсман дав про себе знати: Екс-прем'єр виступив проти попереджувальної акції "Ні капітуляції!"

вівторок, 10 грудень 2019, 7:00

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман несподівано виступив проти організованих опозицією мітингів і підтримав президента Володимира Зеленського. Він також виступив з різкою критикою опонентів Володимира Зеленського і дав зрозуміти, що вва...