Хіти тижня. "Путін вже здав Сибір": Генерал розповів, що знищить Росію

Незважаючи на формальні дружні відносини, Китай уже давно загрожує територіальній цілісності Російської Федерації, проводячи в Сибіру політику експансії. Нещодавно до цього додалася і потенційна ядерна небезпека. Про це розповів екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, повідомляють Патріоти України.

Він уточнив, що нові ракетні комплекси з ядерним оснащенням КНР розмістила на своїх північно-східних територіях, звідки вони можуть завдати удару тільки по Росії - на більшу відстань ці ракети не розраховані.

"Загроза Китаю Росії уже існує. Раніше соціальний підхід Китаю був - не більше однієї дитини в сім'ї. Зараз перейшли до двох дітей на сім'ю. Але якщо китайці заходять на територію РФ, то Пекін ставить таким своїм громадянам завдання: створювати змішані сім'ї зі слов'янами, з жінками з цієї частини РФ", - пояснив Романенко.

За його словами, таким чином Пекін продовжує експансію - як економічну і соціальну, так і військову. А російські аналітики тим часом кажуть про те, що фактично президент РФ Володимир Путін уже здав Сибір китайцям.

"Піднімаються російські договори, які мають дуже сумнівне коріння - про те, яким чином відбиралися ці землі, і китайці це все використовують. Тому що їх багато, їм потрібна територія. А росіян мало і їхній військовий потенціал знижується, економіка не найкраща, соціальний стан важкий. Китайці це вже бачать і від первинних кроків вони дедалі потужніше проводять цю експансію у Росію", - запевнив генерал. "На мій погляд, через десять років ми можемо знову перейти до концепції двополярного світу, ось тільки замість Росії це буде Китай", - підсумував Романенко.

Джерело: Обозреватель

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...