Хіти тижня. "Путин заметает следы", - Рабінович

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким до категорії державної таємниці відносять інформацію про позаштатних співробітників Служби зовнішньої розвідки (СЗР).

Про це у своєму блозі пише російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Документ опубликован на официальном интернет-портале правовой информации.

В частности, Путин засекретил "сведения о привлекаемых к выполнению разведывательных заданий сотрудниках органов внешней разведки Российской Федерации", которые не входят в кадровый состав Минобороны, СВР и ФСБ.

Указ номер 506 от 3 сентября 2018.

Just in time, Тереза Мэй, just in time…"

Джерело: Обозреватель

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...