Хіти тижня. "Путин заметает следы", - Рабінович

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким до категорії державної таємниці відносять інформацію про позаштатних співробітників Служби зовнішньої розвідки (СЗР).

Про це у своєму блозі пише російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Документ опубликован на официальном интернет-портале правовой информации.

В частности, Путин засекретил "сведения о привлекаемых к выполнению разведывательных заданий сотрудниках органов внешней разведки Российской Федерации", которые не входят в кадровый состав Минобороны, СВР и ФСБ.

Указ номер 506 от 3 сентября 2018.

Just in time, Тереза Мэй, just in time…"

Джерело: Обозреватель

Путін може атакувати західні системи зв'язку з космосу, - британський адмірал

субота, 1 жовтень 2022, 10:30

Глава оборонного штабу Міністерства оборони Великої Британії адмірал Тоні Радакін заявив, що у російського президента Володимира Путіна є можливість атакувати західні системи зв'язку з космосу. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За...

Під час війни вступ України до НАТО малоймовірний, але все може змінитися, - депутат

субота, 1 жовтень 2022, 10:28

Під час війни вступ України до НАТО малоймовірний, скоріш за все це станеться вже після перемоги. Таку думку висловив голова делегації ВР в парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв під час інформаційного телемарафону. . "Під час війни такі шанси дуже ...