Хіти тижня. Питання, котре хвилює всіх: Український дипломат пояснив, кого США очікують на посаді президента України

Посол наголосив, що прямої підтримки кандидатів чи партій з боку США не буде, але готовність співпраці матиме місце з тими, хто зберігатиме в Україні курс на реформи, європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Ілюстрація:NEWSTIME

Для США дуже важливо, щоб наступний президент України продовжував реформи і геополітичний курс на зближення з Європейським Союзом. Про це повідомив посол України у США Валерій Чалий в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Щодо того, яку позицію адміністрація США має зараз відносно виборчого процесу в Україні, він відповів, що це питання треба в першу чергу адресувати представникам адміністрації Сполучених Штатів.

"Я міг би не коментувати, але просто скажу про свої спостереження. На мій погляд, американський уряд буде продовжувати взаємодію з тими політичними представниками, яких підтримає український народ. Все дуже просто", – сказав Чалий.

Він додав, що рівень взаємовідносин між двома країнами має розвиватися, а не зменшуватися і для цього необхідна послідовність у зовнішній політиці України та незмінність зовнішньополітичного курсу та його темпів.

"Я думаю, Сполучені Штати також вітали би взаємодію з тими політиками, які продовжуватимуть обраний курс реформ і обраний геополітичний курс – на зближення з євроатлантичними, європейськими структурами", – заявив посол.

За його словами, очевидно, що прямої підтримки кандидатів чи партій з боку США не буде, але готовність співпраці матиме місце з тими, хто зберігатиме цей курс.

Джерело: Укрінформ