
Підривник будівлі ФСБ в Архангельську написав передсмертну записку, звинувативши в усьому правоохоронні органи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Російський анархізм".
"Товариші, зараз в будівлі ФСБ місті Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе. Причини для вас цілком зрозумілі. Оскільки ФСБ оху*ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Швидше за все я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюється безпосередньо мною через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби. Тому до вас прохання - поширити інфу про теракт: ким здійснений і причини. Ну, ніби як все. Бажаю вам непохитно і безкомпромісно йти до нашої мети. Світлого вам майбутнього анархічного комунізму", - написав підривник перед самопідривом.

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...