
Підривник будівлі ФСБ в Архангельську написав передсмертну записку, звинувативши в усьому правоохоронні органи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Російський анархізм".
"Товариші, зараз в будівлі ФСБ місті Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе. Причини для вас цілком зрозумілі. Оскільки ФСБ оху*ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Швидше за все я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюється безпосередньо мною через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби. Тому до вас прохання - поширити інфу про теракт: ким здійснений і причини. Ну, ніби як все. Бажаю вам непохитно і безкомпромісно йти до нашої мети. Світлого вам майбутнього анархічного комунізму", - написав підривник перед самопідривом.

Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...