
Таку думку висловив радянський дисидент, голова Асоціації єврейських громадських організацій та громад України Йосип Зісельс, передають Патріоти України.
За його словами, США вже зробили перший крок у цьому плані. "Заява Трампа про те, що Америка виходить із договору про нерозповсюдження ракет середньої дальності — це дуже важливий симптом. Росія весь час порушує цей договір. Вона взагалі порушує все, що тільки можна, і те, що не можна, також порушує", — сказав він.
За словами Зісельса, якщо Росія не припинить порушення, Трамп вийде з цього договору, і почнеться нова гонка озброєнь. "Росія її не витримає", — резюмував він.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...