
Таку думку висловив радянський дисидент, голова Асоціації єврейських громадських організацій та громад України Йосип Зісельс, передають Патріоти України.
За його словами, США вже зробили перший крок у цьому плані. "Заява Трампа про те, що Америка виходить із договору про нерозповсюдження ракет середньої дальності — це дуже важливий симптом. Росія весь час порушує цей договір. Вона взагалі порушує все, що тільки можна, і те, що не можна, також порушує", — сказав він.
За словами Зісельса, якщо Росія не припинить порушення, Трамп вийде з цього договору, і почнеться нова гонка озброєнь. "Росія її не витримає", — резюмував він.
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...