Хіти тижня. Росія такої розкоші собі дозволити не може: В Африці стався військовий інцидент між двома найпотужнішими арміями світу

Представники Міністерства оборони США звинуватили Китай в направленні потужного лазера на американські військові літаки, що пролітали над Джибуті.

Кілька розвідувальних джерел повідомляють, що китайські збройні сили підозрюються в застосуванні бойового лазера в районі нової китайської військової бази в Джибуті, повідомляється в недавній публікації Jane's Defense Weekly, передають Патріоти України.
Передбачувані інциденти підкріплюють побоювання США з приводу створення першої зарубіжної військової бази Китаю неподалік від найбільшої американської військової бази в Африці, а також з приводу зміцнення репутації Китаю як світової військової держави.
Китай поки ніяк не відповів на звинувачення, проте в минулому він висловлював невдоволення з приводу іноземних військових літаків-розвідників, які літали над базою в Джибуті, повідомляють знайомі з ситуацією джерела.
Американські збройні сили в минулому місяці опублікували на сайті Федерального управління цивільної авіації попередження для пілотів, закликавши їх проявляти «граничну обережність». За словами Пентагону, в останні тижні сталося декілька інцидентів. У числі іншого, двоє американських пілотів отримали незначні пошкодження очей через вплив лазера.

Це питання загрожує привести до ще більшого загострення відносин між двома країнами. Адміністрація Трампа ввела мита на ряд китайських товарів і загрожує ввести нові. Кроме того, введені нові обмеження на експорт американських технологічних товарів в КНР.

Опублікував: Олег Устименко

Пояснювати росіянам втрату Криму будуть вже зовсім інші люди, без Путіна, - Піонтковський

субота, 1 квітень 2023, 9:59

Пропагандисти готують росіян до контрнаступу українських сил. Так Соловйов сумно відзначив, мовляв, Україна серйозно озброюється і від того йому "тривожно". Коли ж ЗСУ будуть звільняти Крим, він разом зі Скабєєвою скажуть, що Росія перемогла - так само...

Виконав роль "м'ясорубки": У Бахмуті почалася і закінчилась історія ПВК "Вагнер" як військової сили, - Дикий

субота, 1 квітень 2023, 9:53

Екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий заявив, що Бахмут виконав роль "м’ясорубки" для нелегальної російської ПВК "Вагнер", передають Патріоти України. "Орки вже за Бахмут заплатили величезну ціну. Тобто роль "м'ясорубки", вибачте за грубість, а...