
Українці не хочуть захоплювати Москву. Нам просто треба, аби нас залишили у спокої. Про це в інтерв'ю розповів політичний аналітик Кирило Сазонов, передають Патріоти України.
"Щоб у них на спині волосся ставало дибки, коли дивитимуться в наш бік. Росіяни не бачать нас незалежними. РФ, як чоловік-п'яниця, не хоче відпускати дружину, бо це ніби його власність. Але ми більше не уявляємо себе колонією. Для компромісу є небагато варіантів. Росіяни поступово розуміють, що треба забиратися. До Києва вони вже за два дні не дійдуть. Зараз не 2014 рік. Маємо 200 тисяч армії, поліцію, спецслужби та мільйон людей, яких можна мобілізувати за лічені дні", - пояснює він.
У 2014 році ми взагалі не мали армії, нагадує експерт. "Було 5 тисяч боєздатних людей. Не було солярки для танків і БТРів. Грошей - теж. Янукович залишив порожню казну. А росіяни до війни готувалися. Вони планували наступ на 2015-й. У нас мали бути вибори президента. Віктор Федорович пішов би на них. Українці б його "прокатали". Він би відмовився звільняти посаду, фальсифікував результати. Почалася б революція. А підготовлені російські війська чекають на кордоні. Але Янукович перевиконав план. РФ довелося нападати з коліс", - додає Кирило Сазонов.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...