Хіти тижня. Росіяни в безсилій люті "зриваються" на полонених українських моряках

РФ продовжує порушувати права 24 українських моряків, полонених в нейтральних водах Чорного моря.

Останніми новинами про військовополонених поділилася в Facebook прес-служба ВМС України, передають Патріоти України.

"У Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України до цього часу немає достовірної інформації про стан здоров’я поранених українських військових моряків, захоплених у полон Російською Федерацією в районі Керченської протоки.

Так звані «медичні довідки», що надходять до органу військового управління від країни-агресора, оформлені неналежним чином, не мають ні дати, ні реєстраційного номеру, тому не можуть вважатися офіційними документами. Діагноз поранених взагалі не зазначається, очевидно має місце намагання затягнути час, щоб приховати докази. Незалежних лікарів до захисників України не допускають, тому неможливо визначити реальний стан здоров'я військовополонених.

Крім того, продовжуються нахабні дії представників Російської Федерації у бік захоплених військовослужбовців Військово-Морських Сил ЗС України. Надіслані волонтерами костюми, які 2 доби виготовлялися для кожного військового моряка, було значно пошкоджено, відірвано навіть капюшони."

РФ збільшує атаки дронами-камікадзе по Україні: Ігнат пояснив задум ворога

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:30

Країна-агресорка РФ останнім часом почала активно використовувати дрони-камікадзе для атак по України. Про це розповів речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, для росіян викор...

"Не підтримуємо війну": У Німеччині 20-тисячне місто змусило Rheinmetall не будувати завод

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:24

Німецький оборонний гігант Rheinmetall хоче побудувати завод з виробництва боєприпасів на землях Саксонії. Керівництво землі виступило за ініціативу, однак мешканці Гроссенгайна та місцеві депутати виступили різко проти. Про цеповідомляє The New York T...