Хіти тижня. ''Розгромити!": На КремльТБ закликали до масштабного вторгнення в Україну (відео)

Російський пропагандист, редактор журналу "Арсенал вітчизни" Віктор Мураховський заявив, що Росії час відкрито вдертися в Україну, повідомляють Патріоти України.

За його словами, на такий крок РФ має піти вже давно, адже Кремль нібито офіційно визнав Україну "нацистською державою". Нахабне проімперське твердження Мураховський озвучив у програмі "Велика гра" в ефірі "Першого каналу"

"У мене, як у сина офіцера, що пройшов Велику Вітчизняну війну, мимоволі виникає питання. Якщо ми офіційно визнаємо, що Україна — нацистська держава, то чого ми чекаємо? Ми що, не знаємо, як вирішується це питання? Це військовий розгром, потім повна люстрація і денацифікація!" — вибухнув істерикою неадекватний журналіст.

Більше того, він наголосив, що Росія готова до "військових провокацій" з боку ЗСУ на Донбасі і давно чекає на них. Мураховський нагадав слова президента РФ Володимира Путіна, який стверджував, що в такому разі Україні загрожує втрата державності і повне знищення Збройних сил.

"У нас відбулася радикальна військова реформа, вона продемонструвала свою ефективність на досвіді бойових дій у Сирії, де працювали не тільки наші ВКС, а й ВМФ, ССО, сили РЕБ, сили всіх видів розвідки і наша оперативна група військових радників. Це дало нам досвід керування військами і досвід сучасних бойових дій. Зокрема і на досить віддаленому від Росії театрі військових дій. Тому сьогодні стан ЗС РФ набагато вищий, ніж у тому ж 2014 році", — похвалився пропагандист.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...