Хіти тижня. "Самолет? Какой самолет? О каком самолете идет речь? Я не понимаю": Путін у передчутті Гааги прикинувся дурнем (відео)

Президент Росії Володимир Путін під час спільної прес-конференції з Президентом Франції Еммануелем Макроном став уточнювати про який літак йдеться, коли журналіст запитав його про результати розслідування катастрофи пасажирського рейсу MH17.

Як передають Патріоти України, Путін звернувся з проханням до журналіста повторити питання.

"Что за решение? О каком решении вы говорили я не понял? Самолет? Какой самолет? О каком самолете идет речь? Я не понимаю", - запитав Путін.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...

Секретар РНБО заявив про ймовірний наступ Росії на Україну в найближчі місяці

четвер, 22 жовтень 2020, 13:59

Олексій Данілов переконаний, що Путін отримає від українських захисників жорстку відсіч. Враховуючи безпекову ситуацію в Європі та світі загалом, масштабна агресія Росії проти України цілком імовірна вже в найближчі місяці. Про це заявив секретар Ради ...