
На окупованому Донбасі товариші по службі вбили найманця з Росії. За повідомленням української розвідки, троє бойовиків побили російського контрактника і закопали його живцем.
Як повідомив спікер Міноборони полковник Олександр Мотузянік, за даними Головного управління розвідки військового відомства, в з'єднаннях і частинах російсько-окупаційних військ триває зниження рівня морально-психологічного стану особового складу та вмотивованості до подальшого проходження служби.
За його словами, інцидент з похованим заживо російським контрактником стався у вівторок, 7 серпня, на передовій позиції однієї з частин 1 АК (Донецьк) ВС. Бойовики, які побили і закопали по службі, дезертирували.
У Міноборони також повідомляють, що в зв'язку з ростом кількості самовільного залишення місця служби російськими військовослужбовцями окупаційне командування вживає додаткових заходів по їх пошуку та затримання. Так, на кожному блокпосту на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розміщуються фото дезертирів.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...