Хіти тижня. Щось готується? Україна перекидає в Азовське море піхоту, артилерію і кораблі

Незабаром на Азовський напрямок планують перекинути додаткові сили морської піхоти й берегової артилерії, а також посилити корабельні угруповання, повідомляють Патріоти України.

28 серпня на півдні України розпочалися спільні командно-штабні навчання ВМС з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами Шторм-2018, зазначає Командування ВМС ЗСУ.

– Найближчим часом планується збільшення корабельного угруповання, морської піхоти й артилерії на Азовському напрямку для надійного захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в акваторії Азовського моря, – заявив командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко.

Захід відпрацьовується у два етапи – управління військами (силами) в ході ведення протиповітряної оборони та стабілізаційних дій, а також у ході оборони Чорноморського узбережжя.

За словами Воронченка, навчання проводять для вдосконалення практичних навичок командного складу в ході прийняття рішення під час відпрацювання завдань із зазначеної тематики.

Важливим елементом є вдосконалення роботи командного пункту управління та сумісності з іншими органами управління.

До маневрів під керівництвом Генштабу ЗСУ, крім українських ВМС, залучені підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил спецоперацій ЗСУ, Держприкордонслужби, Нацгвардії та Державної служби спеціального транспорту Міноборони.

Задіяні підрозділи здійснюють ведення стабілізаційних дій, відображення повітряного нападу противника, перегрупування військ, підготовку районів до виконання завдань і здійснення протівоподводно-диверсійної оборони й боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника.

Крім того, проведено перебазування підрозділів морської авіації на польовий аеродром і поповнення всіх видів боєприпасів підрозділами забезпечення.

Буде тепер бити ворога: ЗСУ захопили на сході ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 6:08

Збройні сили України продовжують "демілітаризацію" російських окупаційних військ. Наші захисники на сході захопили ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом. Про це повідомила 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада. "Штурмовики 128 окремої гірсько...

Росія незабаром залишиться без авіації, літаки вже розбирають на запчастини, - Welt

вівторок, 5 липень 2022, 0:30

Авіасполучення в Росії може повністю припинитися – авіакомпаніям вже доводиться розбирати неушкоджені літаки на деталі для ремонту суден Airbus та Boeing. Через санкції у росіян більше немає доступу до сертифікованого технічного обслуговування та запча...