Хіти тижня. Шойгу приміряє "жуковську шинель", або Скрепи відчайдушно "б’ють копитом": Російська вояччина створила скандальний армійський календар на 2019 рік (фотофакти)

Пропагандисти від Міноборони РФ завжди вирізнялись найгучнішими фейками та найнеймовірнішими теоріями змови. В «оброзотворчому мистецтві» вони не зіпсували свою репутацію, а також знов відповіли на питання "Хотят ли русские вонйны?"

На офіційному сайті міністерства оборони Росії був опублікований календар до Різдва. Як розцінив послання Москви таблоїд Daily Mail, фотографії російських військових і бойової техніки натякають на «різдвяне попередження» вояччини Росії, зазначають Патріоти України. Сам календар на початку статті британські журналісти назвали «льодовим душу різдвяним привітом Заходу від Володимира Путіна».

«Очевидно, це було оприлюднено саме в цей час навмисно, щоб познущатися над західними країнами, які відзначають Різдво», - йдеться в публікації.

Фотографія, надрукована на розвороті з календарем на листопад, за словами видання, ображає почуття британців. Вони вважають, що фраза «Корнет - не званий, корнет - покликання» висміює саме їх, оскільки «Корнет» - не тільки протитанковий ракетний комплекс, але і стара назва молодшого чину в британському кінному війську.

Крім того, росіяни в соціальних мережах самі неоднозначно поставилися до армійського календаря: деякі порахували його дотепним, деякі здивувалися жорстокості і охрестили календар «дурдомом».

«Скудоумие высшее просто! В Минобороны все такие?» - поцікавився один з користувачів. Інший зізнався, що відчуває сором, дивлячись на календар.

Ці малі "майские" дівчата у ситій та мирній Москві, котрі радо повторюють "Деды воевали" та "можем повторить", навіть гадки не мають, як їхні однолітки на Донбасі ставляться до "новорічних вогників" зображених на грудневому аркуші. Скільки життів цивільного населення вони, випущені з "добрих російських рук" вони забрали...

Однак це ще не все. Казармений гумор часто-густо обертається проти пропагандистів Шойгу. Так і з цим календарем. Московські "тиловые крысы" з Міноборони навіть уяви не мають ,що на жаргоні, зрозумілому на охопленому війною Донбасі, означає "подснежники".

Армійських пропагандонів з цього приводу радо "протролив" журналіст "Радіо Свобода" Андрій Діхтяренко у ФБ. "Вот это у них самоирония. "Подснежники" - это же 200-е, которых находят по весне?", - написав українець.


З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...