Хіти тижня. Шуфрич отримав у голову: У Раді сталася масова бійка між депутатами (фото)

Депутат Верховної Ради Юрій Береза з "Народного фронту" побився з представником "Опоблоку" Нестором Шуфричем після ухвалення закону, що зобов'язує УПЦ МП змінити назву, повідомляють Патріоти України

Представники Опоблоку і партії кума російського президента Віктора Медведчука "За життя" підійшли до президії висловити своє невдоволення цим рішенням.

Спікер парламенту Андрій Парубій оголосив перерву в засіданні, після чого Шуфрич зірвав з трибуни плакат з написом "Агента Путіна Медведчука - під суд".

Береза налетів на Шуфрича ззаду, почав штовхатися. Штурханина швидко переросла в кулачний бій, під час якого Шуфрич отримав удар у голову. Усе це супроводжувалося взаємними звинуваченнями.

Інші депутати кинулися їх розтягувати. Спікер Парубій закликав до порядку, а нардепів з Опоблоку і групи Рабиновича-Бойка - "не біснуватися".

Джерело: LB.ua

У Кремля значні збитки: Стратегічний задум ЗСУ щодо знищення потенціалу РФ має чотири ланки, - військовий аналітик

вівторок, 21 квітень 2026, 7:54

Стратегія ураження економічного потенціалу РФ, зокрема в нафтогазовому секторі, передбачає комплексний підхід, що включає вплив на експортну інфраструктуру, переробні потужності, логістичні маршрути та видобуток сировини. Про це сказав військовослужбов...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян знову висока утилізація артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 квітня

вівторок, 21 квітень 2026, 7:10

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.04.26 орієнтовно склали: