Хіти тижня. Скандальний настоятель Києво-Печерської Лаври Павло вибухнув страшними погрозами на адресу українців

Скандальний митрополит пообіцяв українцям «боже прокляття» в тому випадку, якщо Київський патріархат повідомить про свої плани повернути монастир з Московського патріархату під своє керівництво.

Його звернення опубліковано на відеохостингу YouTube, передають Патріоти України.

У той же час, священнослужитель спробував виправдатися і заявив, що УПЦ МП не займається політичними атрибутами і «не піднімає народ один проти одного». До того ж, він згадав і про процес отримання Україною автокефалії, додавши, що Константинополь нібито не має прав приймати такі рішення.

Цю заяву вже прокоментував відомий український політолог Олексій Голубуцкій в своєму Telegram-каналі. «Паша-Мерседес, відомий любов'ю до дорогих авто, оргій, а також як «настоятель Києво-Печерської лаври», погрожував «прокльонами до сьомого коліна» українцям за плани повернути в національну власність пам'ятки національної культури (Почаївської та Печерської лавр): « ..якщо ви розсудливі люди, ви не побажаєте своїм рідним прокляття божого», - написав він.

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...