Хіти тижня. "Сходняк "за жисть" зачепив таки мене за живе, емоцій - ціла гамма", - український дипломат

Кажуть, що вони за жисть. Але, здається, за старість, смерть і забуття.

Вони намагаються переконати, але мало хто вірить. Ілюстрація: соцмережі.

"А мене сходняк "за жисть" зачепив таки за живе. От решта партійних з‘їздів – без емоцій. Ну, знаєш же, що кожен може сказати, на що давитиме, – усе прогнозовано і очікувано. Емоцій – нуль. А тут – ціла гамма. Бойко і Королевська – неприємна до дрижаків згадка, коли ти мерзнеш на майдані, розумієш, що цього разу все серйозно, що або вони, або ти. А у них снайпери на дахах, а у тебе теплі підштаники і будівельна каска оранжева, щоб не промахнулись", - пише Богдан Яременко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І коли дориваєшся до телека, а там Бойко, Королевська і багато хто інший тими ж говорками зі сталлю в голосах розказують, що ти – екстреміст та націоналіст і палкою по лобі – це мінімум, що ти від них заслужив. Але вони, Бойко і Королевська разом з іншими, конструктивні. Вони тебе не битимуть. У них для цього є мєнти і бандити.

Рабінович як завжди впевнений у своїй непогрішності. Ні, він недурний. Він знає, що несе повну ахінею. Але щоб він не думав про свій акторський талант, на високих тонах майстерності не вистачає. Зривається на поросячий вереск. Господи, як вони, свині, кричать, коли їх ріжуть!!! І я чую те саме у виконанні Рабіновича і думаю – не приведи Боже, щоб до того дійшло.

А Медведчук вганяє в депресію. На відміну від Рабіновича, він, схоже, зовсім не дбає про артистизм. Він натуральний – з сухим лязкающим старечим голосом. Його вібрації просто фізично не дозволяють зосередитися на змісті – місцями погано завуальованих криках Путін! матушка Рассєя! дави нациков, а остальным по триста рублей в руки!

Усі думки лише про одне – коли сам буду таким же старим і неграбним, варто спробувати бути хоч трохи добрішим і людяним. А кажуть, що вони за жисть. Старість, смерть і забуття".

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...