Хіти тижня. Скрепам по пиці: Скільки парафій Московського патріархату перейшло до Православної церкви України

До новоствореної Православної церкви України перейшли майже півтори сотні парафій колишньої Української православної церкви Московського патріархату, повідомляють Патріоти України.

До новоствореної Православної церкви вже перейшли 2 кафедральні собори – Спасо-Преображенський собор у Вінниці та Миколаєво-Успенський собор у Коломиї.

Також до складу ПЦУ увійшли 146 парафіяльних храмів. Найбільше з них перейшли до Помісної церкви у Вінницькій області, де про вихід з Московського патріархату оголосило вже 32 парафії.

У Хмельницькій області таких храмів 23, у Волинській – 22, на Львівщині – 10, у Черкаській – 9, на Тернопільщині та Житомирщині по 8, а на Чернівеччині та Рівненщині по 7 парафій.

До новоствореної церкви вже приєдналися 4 парафії у Київській області, 3 в Одеській та по 2 у Чернігівській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Закарпатській областях та у Києві. До ПЦУ перейшли також по одній громаді у Запорізькій, Миколаївській та Кіровоградській областях.


"Звільнити" українців не вийшло: ЗСУ "денацифікували" 24-річного окупанта з Твері (фото)

середа, 10 серпень 2022, 23:54

Збройні сили України ліквідували ще одного російського окупанта. Щоб "звільняти" українців старший лейтенант Іван Критський пройшов шлях у 1,5 тисячі кілометрів – з Твері. Про "денацифікацію" загарбника повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер ЗСУ ...

Окупанти вдягнули протигази: В окупованому Донецьку після прильотів почалася пожежа на пивзаводі (фото, відео)

середа, 10 серпень 2022, 23:41

Увечері у середу, 10 серпня, у тимчасово окупованому Донецьку повідомили про прильоти на території пивного заводу у Калінінському районі. Почалася потужна пожежа, очевидці повідомляли про запах аміаку у повітрі. Відповідні кадри були опубліковані в мер...