Хіти тижня. Скрепне лицемірство замість пошани: У Дніпрі атрибутику "Безсмертного полку" викинули одразу після акції (фото)

Містяни помічали святкові кулі в урнах і розкидані по місту плакати з привітаннями.

Атрибутика акції "Безсмертний полк". Фото: dp.informator.ua

Атрибутику «Безсмертного полку» викинули відразу після акції у Дніпрі, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інформатор».

У Дніпрі по закінченню акції «Безсмертний полк» її атрибутика опинилася на смітнику. «Попобєдобєсілі і кинули»: Оппоблок «поважає» ветеранів. Лицеміри і танцюристи на кістках», - написав про долю дідівських портретів у себе на Facebook керівник «Національного корпусу» в Дніпрі Денис Котенко.

Жителі Дніпра також помічали святкові кулі в урнах і розкидані по місту плакати з привітаннями.

На марші вдалося опитати тих, хто ніс портрети переможців. Одна з учасниць ходи наполегливо розповідала про подвиг справжнього героя війни Олександра, поки не згадала, що на табличці вказано ім'я Микола. Багато хто також губився в здогадах і намагалися уникнути питань настирливих журналістів. Хтось використовував таблички як віяла, а люди, що стопками хапали плакати з Вілкулом (Олександр Вілкул, народний депутат від «Опозиційного блоку»), раділи тому, що буде на чому чистити рибу.

Опублікував: Інна Мартинчук

Каже, гірше, ніж у Москві: Віра Савченко запевняє, що її сестра вже "ходячий труп"

вівторок, 11 грудень 2018, 7:41

Сестра запевняє, що за п'ять днів сухого голодування Надія змарніла гірше ніж за весь час у російському полоні. Тоді, згідно заяв, льотчиця голодувала максимально без перерви 83 дні, в т.ч. суха фаза. Українських лікарів, правда, окупанти до не підпускали

Хіти тижня. У митрополита Онуфрія відреагували на прохання Порошенка допомогти визволити моряків

вівторок, 11 грудень 2018, 5:00

В УПЦ МП заявили, нібито зверталися із аналогічним проханням до патріарха РПЦ Кирила. Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій нібито неодноразово звертався до патріарха РПЦ Кирила щодо звільнення українських морякі...