Хіти тижня. Скрепне лицемірство замість пошани: У Дніпрі атрибутику "Безсмертного полку" викинули одразу після акції (фото)

Містяни помічали святкові кулі в урнах і розкидані по місту плакати з привітаннями.

Атрибутика акції "Безсмертний полк". Фото: dp.informator.ua

Атрибутику «Безсмертного полку» викинули відразу після акції у Дніпрі, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інформатор».

У Дніпрі по закінченню акції «Безсмертний полк» її атрибутика опинилася на смітнику. «Попобєдобєсілі і кинули»: Оппоблок «поважає» ветеранів. Лицеміри і танцюристи на кістках», - написав про долю дідівських портретів у себе на Facebook керівник «Національного корпусу» в Дніпрі Денис Котенко.

Жителі Дніпра також помічали святкові кулі в урнах і розкидані по місту плакати з привітаннями.

На марші вдалося опитати тих, хто ніс портрети переможців. Одна з учасниць ходи наполегливо розповідала про подвиг справжнього героя війни Олександра, поки не згадала, що на табличці вказано ім'я Микола. Багато хто також губився в здогадах і намагалися уникнути питань настирливих журналістів. Хтось використовував таблички як віяла, а люди, що стопками хапали плакати з Вілкулом (Олександр Вілкул, народний депутат від «Опозиційного блоку»), раділи тому, що буде на чому чистити рибу.

Опублікував: Інна Мартинчук

"Многозначительно забыл, или Почему Трамп ничего не сказал в ООН об Украине", - блогер

середа, 26 вересень 2018, 16:36

"По многим пунктам посылы вчерашнего выступления президента США Дональда Трампа во время заседания Генассамблеи ООН было нетрудно предсказать заранее", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Но от этого ег...

"Боротьба буде дуже напруженою, або Чи залишиться п'ятою колоною УПЦ МП", - Грабовський

середа, 26 вересень 2018, 16:24

"Найперше. Якщо взагалі глянути в історичній перспективі, то причому тут Московський патріархат до української території? Територія нинішньої України власне була історично канонічною територією Константинополя Вселенського патріархату", - пише у своєму...