Хіти тижня. Скрепно-духовна істерія: Гундяєвці зчинили черговий гвалт через Україну

“Злочином” дії української влади називає представник Церкви країни-агресора, яка причетна до вбивств десятків тисяч громадян України.

Глава Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон засудив обмеження на в’їзд в Україну чоловіків-росіян у віці від 16 до 60 років, яке, до речі, стало наслідком відкритої військової агресії Росії на Азові. “Забороняти людям в’їзд – це взагалі-то злочин”, – заявив митрополит РПЦ в ефірі пропагандистського каналу “Росія-24”, передають Патріоти України.

За його словами, потрібно враховувати, що ще з радянських часів у дуже багатьох українців є родичі в Росії, а у багатьох росіян – в Україні. “Є сім’ї, які живуть на дві країни, і просто так ввести заборону на в’їзд мільйонам людей в ту чи іншу країну – це значить завдати дуже серйозного удару, в тому числі, сімейним стосункам”, – вважає представник Російської Церкви.

Доведеться тікати: Жданов відповів, скільки ще "протягнуть" російські війська в Херсоні

неділя, 14 серпень 2022, 8:56

ЗСУ не даватимуть можливості переправляти боєприпаси, паливо та їжу для російського угруповання військ з лівого на правий берег Дніпра в Херсонській області. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словам...

"Сюрприз" на день десантників: У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео) У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 8:48

У Росії невідомі зламали кабельне телебачення, показували знищену військову техніку окупантів та розповідали про втрати у війні проти України, передають Патріоти України. Зауважимо, що все це відбулося в День військово-повітряних сил Росії. Про це пові...