Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівська пропаганд*нка "вибухнула" через український нацвідбір на "Євробачення"

Пропагандистку Ольгу Скабєєву розлютили питання на адресу представниці України на Євробаченні-2019 MARUV (Анни Корсун) про її виступи у Росії.

У своєму Telegram-каналі вона висловила обурення тим, що ведучий і судді обговорювали її позицію по відносинах України з РФ, а також питання окупації Криму, передають Патріоти України.

"Невероятное зрелище. Репетируют люстрации во время Национального отбора на Евровидение. Такая проверка на лояльность: выступал в России, был в Крыму, агрессию признаешь...", — написала Скабєєва.

"PR на воді, або Як Росія імітує вирішення водної проблеми Криму", - ЗМІ (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 6:30

У Криму почали перекачувати воду з Тайганського водосховища до Сімферопольського. Влада Криму, підконтрольна Кремлю, сподівається, що новий водогін повноцінно забезпечить місто водою. Для будівництва нового водогону труби привозили залізницею Керченськ...

Хіти тижня. "Тільки українське керівництво могло віддати Крим": Лукашенко зробив гучну заяву про анексію півострова

середа, 12 серпень 2020, 4:00

На думку Лукашенка, треба було спробувати затримати «людей», які хотіли захопити півострів. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «тільки керівництво України могло здати Росії Крим», який окупантам вже важко утримувати. Про це він заявив в ...