Хіти тижня. Скрепний зашквар: Росіяни накинулися на президента Казахстану через Україну (відео)

Росіяни вкрай агресивно відреагували на обережні претензії лідера Казахстану Нурсултана Назарбаєва до російського колеги Володимира Путіна за те, що той поліз в Україні.

Росіяни в соцмережах обрушилися з лютою критикою на Назарбаєва, передають Патріоти України.

Назарбаєв дав гучне інтерв'ю російським пропагандистам "Росії 24", в якому торкнувся і українського питання. Він розкритикував Путіна за те, що не дав українцям самим розібратися зі своїми проблемами.

Крім того, лідер Казахстану запевнив, що мрії сепаратистів Донбасу про приєднання до РФ марні - Кремль цього робити не збирається.

Росіяни, "заведені" пропагандистами РФ, вельми жорстко накинулися на Назарбаєва з образами. Вони пред'явили йому претензії за біолабораторії США, а також заявили про бажання відхопити ще й шматок Казахстану.

Вторгнення військ РФ на Донбас росіяни виправдали фейками російського ТБ про "фашистів" і "різанину".


Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...