Хіти тижня. Смоленська катастрофа: Слідчі зробили сенсаційну заяву

Вибух стався у лівій частині крила.

Фото: ЖЖ

Представники польської комісії з розслідування авіакатастрофи Ту-154 під Смоленськом 2010 року, в якій загинув президент республіки Лех Качиньський, виявили хімічні сполуки і сліди вибухівки на 107 уламках літака, повідомляють Патріоти України.

"Докази свідчать, що залишки вибухових речовин були щонайменше на 107 елементах літака, перш за все на металевих частинах крісел", - сказано в матеріалі тижневика Gazeta Polska. Хімічні сполуки було знайдено на фрагментах килимового покриття і заслінок. Зокрема, гексоген, тетранітропентаеритрит і динітротолуол.

Відзначається, що аналізи є результатом офіційних досліджень Центральної криміналістичної лабораторії поліції в 2012 і 2013 роках, які описано в різних томах документів розслідування.

"Дослідження, що стосуються слідів вибухових речовин, сходяться з результатами експериментів, описаних в технічному рапорті підкомісії (голови. - Ред.) Антоні Мацеревича", - йдеться в матеріалі.

Експерти довели, що на вибух у лівій частині крила вказують пошкодження, уламки та багато іншого. Підкомісія встановила, що головною причиною руйнування літака за мить до приземлення був вибух баластного бака. Це також доводять специфічні пошкодження тіл: повне розчленовування жертв, розкидані останки по всій території, де впали уламки, а також численні та великі опікові поранення і відсутність одягу.

Улюблений політолог Путіна розмріявся, що новий канцлер Німеччини визнає Крим російським

понеділок, 27 вересень 2021, 21:15

Російський політолог Сергій Марков заявив, нібито влада Німеччини щиро виступає проти возз'єднання Криму з Росією, оскільки боїться, що далі будуть перекроєні і інші кордони в Європі, передають Патріоти України. Політолог заявив, що політики з Німеччин...

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...