Хіти тижня. "Солсберецькі невігласи" дійсно кращі диверсанти Путіна? Слідами "золотого унітазу" Януковича, або За що полковник ГРУ Чепіга-Боширов отримав "Героя Росії"

​ГРУшник Чепіга начебто безпосередньо на місцях очолював спецоперацію по вивезенню Віктора Януковича з Межигір'я до Росії.

Полковник російського розвідувального відомства Анатолій Чепіга (псевдонім Руслан Бошіров), якого Великобританія підозрює в отруєнні екс-агента російської розвідки Сергія Скрипаля, очолював операцію з вивезення в Росію екс-президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє Громадське з посиланням на колишнього журналіста Центру управління розслідуваннями Сергія Канева, який брав участь в розслідуванні The Insider і Bellingcat, що стосується підозрюваних в отруєнні Скрипаля, зазначають Патріоти України.

"Чепіга-Боширов брав участь в евакуації Януковича в Росію. Принаймні про це свідчать мої джерела. Він зі своїм підрозділом спецназу прибув до резиденції Януковича - Межигір'я. Перебував там, охороняв його. Звідти вони транспортували його до Криму до Росії", - розповів журналіст.

За інформацією Канева, саме за цю спецоперацію Чепіга отримав звання "Героя Росії". Журналіст розповів, що звання "Героя Росії" за вивезення Януковича з України отримав і Олексій Дюмін - колишній охоронець Путіна.

"Потім він був у міністерстві оборони, а нині - губернатор Тульської області. Про Дюміна всі говорять, що він наступник Путіна. Також мені відомо, що за евакуацію Януковича отримали нагороду люди, які в подальшому склали кістяк ПВК "Вагнера", - заявив Канів.

Розслідувач пообіцяв, що днями опублікує детальні факти участі Чепіги-Боширова в спецоперації по забезпеченню втечі Януковича з України.

Всіх на забій: Військове керівництво РФ виховує солдат на цитатах Сталіна, - британська розвідка

понеділок, 27 травень 2024, 19:39

Головне політичне управління міноборони Росії 22 травня випустило новий журнал політичного навчання для армії «Політрук», який покликаний допомогти політрукам у політичному вихованні солдатів. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії у T...

"Це зайшло занадто далеко": Країни ЄС збираються розібратися з "проблемою Угорщини", через систематичне блокування рішень щодо України

понеділок, 27 травень 2024, 18:52

Як пише Euractiv, на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у понеділок було висловлено гнів з приводу "моделі поведінки" Угорщини, яка дедалі частіше блокує зовнішньополітичні рішення ЄС і перешкоджає прогресу в наданні найважливішої військової допом...