Хіти тижня. Спланований "удар": США "знищать" російські бойові вертольоти (фото, відео)

Машини повинні послужити в якості потенційних супротивників.

Ілюстрація: novate.ru

Морська піхота США планує використовувати на військових навчаннях російські вертольоти - або бойовий Мі-24, або транспортний Мі-17, повідомляють Патріоти України з посиланням на відомче видання Marine Corps Times.

"Ударний вертоліт, завдяки своїм розмірам, функціям, вогневій потужності і можливостям маневрування і захисту, являє собою унікальну загрозу, яка створює реалістичну, несхожу і надійну протиборчу силу", - наголошується в заяві корпусу.

Пілоти вертольотів будуть зображувати нанесення ударів по повітряних і наземних цілях, а також імітувати розвідку. Кожна машина відлітає не більше 40 годин, пояснює видання.

Вертоліт Мі-24 ( "Крокодил") почали випускати в 1971 році. У нього безліч модифікацій, і він експортувався у багато країн світу. Машина брала участь в операціях в Афганістані, Чечні і Сирії.

Це один з найпоширеніших ударних вертольотів у світі.

Мі-17 - модифікація Мі-8. Літальний апарат взяли на озброєння в 2009 році. Його поставили більш ніж у 100 країн світу.

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...