Хіти тижня. Справжній "головний біль" для Москви та її контррозвідки: Хто така новий директор ЦРУ Джина Гаспел, котра змінила на посаді "яструба" Помпео

«Джеймс Бонд у спідниці» під вигаданою легендою працювала в «Імперії зла». Отже добре знайома з новим-старим ворогом №1 своєї великої держави. Саме Хаспел зіграла ключову роль у висилці російських дипломатів із США після отруєння Скрипалів у Британії.

У пресу просочилася цікава інформація про новопризначену директрису американської розвідки ДжиніГаспел. Нова голова ЦРУ 15 років працювала у Москві під підробленими документами, повідомляють Патріоти України з посиланням на Бі-бі-сі.

Хапсел починаючи з 1980-го року аж до 2002-го займалася шпигунською діяльністю на Росії. На Росії вона проживала під журналістським прикриттям, стверджує британський телеканал. Леді працювала в редакції газети "The Moscow Tribune" під іншим ім'ям і прізвищем.

Джина Гаспел - дочка американського військового льотчика, виросла на авіабазах по всьому світу, частину дитинства провела в Кентуккі - південному штаті США, відомому своїм низьким рівнем освіти і високим безробіттям.

Перша тривале відрядження в якості офіцера ЦРУ - Африка. Через рік після повернення з Африки вирушила на Росію. Відрядження в СРСР збіглося з розпадом імперії і закінченням «Холодної війни».

Хаспел працювала на Росії під прикриттям - її біографія досі ретельно цензуруване і підчищене не тільки для широкої громадськості, а й для членів сенату, котрі володіють високим рівнем доступу до секретної інформації. До теперішнього часу про перебування Джини Гаспел на території Радянського Союзу, а потім Азербайджану і Росії, широкому загалу було невідомо.

У 2001 році розвідниця попросила про переведення в контртерористичний центр ЦРУ і вийшла на роботу 11 вересня 2001 року.

Пізніше Хаспел відслужила два відрядження в Англії і повернулася до США на початку 2017 року. Саме Гаспел і її думки зіграли ключову роль у недавній висилці російських дипломатів після отруєння Сергія і Юлії Скрипаль в Британії.

Також відомо, що вона причетна до допитів полонених моджахедів в Іраку, Пакистані та ін. Про це повідомив, зокрема, колишній агент ЦРУ Джон Кіріаку газеті «Вашингтон пост».

У ГУР Міноборони порівняли Путіна з баринею, а Муму – з російською армією

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:29

Тобто Герасимов буквально втопить російську армію. Андрій Юсов зауважив, що Росія обрала техніку спалення своєї живої сили та озброєння, а для її подальшого втілення потрібна своя і, бажано, повністю залежна людина. Так представник ГУР МО пояснив призн...

Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записали в терористки РФ

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:28

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства. Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою р...